top of page

Fatoş YAZICI

 

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden lisans derecesine sahiptir. Bankacılık sektöründe 6 yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda yönetici, 12 yıl boyunca ise bir firmada Finans Müdürü olarak görev yapmıştır. Finans uygulamaları ve operasyonları konusunda uzman olan Fatoş Yazıcı halen Avrupa Yatırım ve Kalkınma Bankası Kadın girişimci ve KOSGEB destekleri projelerinde danışmanlık yapmaktadır.

Coskun ATAOL

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü’nden lisans, Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nden yüksek lisans derecesine sahiptir. 1994 – 2013 yılları arasında Demirbank, Oyak Bank, Tekstilbank ve Finansbank’ta Genel Müdürlük birimleri ve şubelerde çeşitli pozisyonlarda yöneticilik yapmış, Bankacılık sonrasında da Kurumsal İletişim ve Gayrimenkul Yatırımı ve Yönetimi faaliyeti olan firmalarda yöneticilik yapmıştır. KOBİ Bankacılığı ve Ticari Bankacılık, Pazarlama ve Satış, Nakit Yönetimi, Proje Yönetimi ve Marka Yönetimi konularında uzman olan Coskun Ataol, halen Avrupa Yatırım ve Kalkınma Bankası projelerinde danışmanlık yapmaktadır.

H. Serra BAYRAM

Firma ve kamu kurumlarına; Ar-Ge, üniversite – sanayi işbirliği, Kalkınma Ajansı ve Uluslararası Hibeler konusunda proje geliştirme, yazma ve uygulama konusunda destek vermekte ve proje uzmanlığı yapmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği Bölümünden Lisans   ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, T.C. Çevre  Bakanlığı’nın ilk Avrupa Birliği Projesi; Environmental Heavy Cost Investment Planing          (EHCIP) – Turkey projesinde proje mühendisi ve uzman yardımcısı olarak görev yapmıştır. Ardından ABIGEM projelerinde uzman ve yönetici olarak yer almış, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde AB ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü görevini yürütmüş ve Kayseri Ticaret Odası bünyesinde Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu adına; AB Bilgi Merkezleri’nin Türkiye Koordinasyonu ofisinde Ağ Koordinatörü olarak 22 ilde bulunan (İstanbul, Ankara, İzmir illeri de dahil) AB Bilgi Merkezleri’nin Avrupa Birliği adına koordine edilmesini sağlamıştır. Şimdiye kadar kamu ve özel sektöre; KOSGEB, Kalkınma Ajansı, Avrupa Birliği projelerinde yazım ve yürütme desteği vererek 10 Milyon Euro’da fazla hibe alınmasını sağlamıştır.
 

Akademik Danışmanlarımız

Prof.Dr. Mehmet YAZICI

     Turcomoney Yazıları

bottom of page